رفتن، رسیدن است...
 
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

16آذر امسال هم مثل سال های قبل جمعی صمیمی از اساتید، دانشجویان و مسئولین شهرستان رامسر، در سالن اجتماعات دانشگاه گرد هم اومدند. ولی با این تفاوت که امسال دانشگاه ما میزبان پدر شهیدی بود که همگی ما مدیون شجاعت و ایثارش هستیم و خواهیم بود...

پدر بزرگوار شهید مصطفی احمدی روشن، امروز با کلام پر محتوا و شیرینشون روز دانشجوی امسال رو برای همه ی ما خاطره کرد.

پدری که نصیحتها و و حرفهاشون، آویزه گوشمون شد تا انشاا... همه ی ما دانشجوها، بتونیم مثل پسر بزرگوارشون ادامه دهنده این مسیر باشیم.

آقای امیر کاظمی هم از دانشجویان نخبه دانشگاه، امروز به نمایندگی از همه دانشجوها، توی مراسم صحبت کردند و به قول ایشون ما دانشجوها مثل آب هستیم و اگر هم که خالص نباشیم، رونده ایم و با همه ی سدهایی که دشمنان کشور و اسلاممون مقابلمون میذارن، راه خودمونو انتخاب می کنیم و تا آخرش ادامه می دیم...

ان شاءالله روز دانشجوی هر سال، دانشجوهای نمونه دیگه ای به لیست دانشجو های نمونه مون اضافه بشن..

ما تا آخرش هستیم...

 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۱٦ توسط **دیــــــــــده بان**

مناظره

محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به حسن روحانی، از وی برای شرکت در مناظره‌ای صریح و روشنگر دعوت کرد.

متن کامل نامه احمدی‌نژاد خطاب به روحانی به‌شرح ذیل است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با آرزوی موفقیت برای جنابعالی و خدمتگزاران دلسوز در سراسر کشور، با آنکه این‌جانب ــ حتی پس از شنیدن گزارش چند روز گذشته شما که بر “پایه” “انتساب عناوین غیرمنصفانه و بی‌پایه” به دولت‌های نهم و دهم شکل گرفته بود ــ به‌اقتضای مصالح کشور، بنا بر سکوت داشته و دارم، لکن به‌احترام تقاضاهای بی‌شمار گروه‌های مختلف مردم و از جمله صاحب‌نظران سیاسی و اقتصادی‌، لازم دیدم که از جنابعالی دعوت  نمایم تا در فضایی کاملاً دوستانه و صمیمی، در مناظره‌ای صریح، اصولی و روشنگر در منظر افکار عمومی، ابهامات و حقایق ناب را آن‌طور که هست، مورد تصدیق و تأکید قرار دهیم تا از فرصت برداشتن گام‌های بلند و استوار در مسیر رو به جلوی کشور دریغ نشود.

این‌جانب با تأکید مجدد بر لزوم تحکیم‌ دوستی‌ها و حفظ وحدت و همدلی به‌ویژه در شرایط کنونی، این روشنگری را از جهت پاسداشت تلاش‌های گسترده، صادقانه و کم‌نظیر همکاران و کارکنان دولت در سراسر کشور و نیز قشر وسیعی از فعالان عرصه خدمت در بخش خصوصی، وظیفه خود می‌دانم، چرا که بار مسئولیت پیشرفت آتی ایران عزیز عمدتاً و همچنان بر دوش این عزیزان خواهد بود. بدیهی است که جفا بر این خیل عظیم می‌تواند خسارات جبران‌ناپذیری را متوجه کشور نماید.

خدا را شاهد می‌گیرم که این دعوت نه بر اساس یک حس شخصی، بلکه بر مبنای احساس تکلیف دینی و ملی صورت می‌گیرد. وگرنه این‌جانب و همکارانم در طول ۸ سال مسئولیت خود، زمانی که در عین تحمل بار سنگین خدمات کم‌سابقه در جای‌جای میهن اسلامی به‌موازات دشمنی‌های بیگانگان، حجم کم‌نظیر ناملایمات و بی‌مهری‌های برخی در داخل را به‌عشق ملت بزرگ ایران به جان پذیرفتیم، امتحان خود را به‌نیکی پس داده‌ایم.

همچنین در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری در شرایطی که دولت دهم در فقدان نماینده‌ای از خود در رقابت‌ انتخاباتی و مآلاً پاسخگویی ــ آماج حجم سنگین و گسترده‌ای از اتهامات و انتقادات ناروا بود ــ به‌خوبی و شایستگی به وظیفه شرعی و قانونی خود در صیانت از آرا مردم عمل کرد و با برگزاری انتخاباتی قانونی و سالم، ظرفیت بالای خود را به ظهور رساند. علاوه بر ضرورت حمایت و دفاع از تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مخلص و سخت‌کوش کشور در همه حوزه‌ها و قوه‌ها، چیزی که موجب مزید نگرانی شده این است که نادیده انگاشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و داشتن برآوردهای ناصحیح و آمارهای نادرست از وضعیت کشور چه‌بسا به تصمیم‌سازی‌های ناصواب در عرصه سیاسی و اقتصادی داخلی و بین‌المللی و تضعیف امید و نشاط ملی بینجامد.

ازاین‌رو با تأکید مجدد بر این دعوت به‌عنوان قطره‌ای از اقیانوس ملت ایران، آمادگی دارم که همه توان و تجربه خود را برای تسهیل و پیشبرد امور در خدمت دولت قرار دهم.

خادم ملت ایران

محمود احمدی‌نژادادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۱٤ توسط **دیــــــــــده بان**

توصیه صاحب نظران در وین، برن و ژنو به گروه ۱+۵: حق غنی سازی ایران را بپذیرید

در این توافق‌نامه آمده است: فعالیت در سایت‌های هسته‌یی اراک نطنز و فردو به شکل کنونی ادامه پیدا خواهد کرد و تحریم‌ها افزایش نخواهد یافت...ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٢/٩/۳ توسط **دیــــــــــده بان**

لوگوی دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.