رفتن، رسیدن است...
 
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

اشاره :

انتقاد ناپذیری پزشکان و حمله ی تند و سریع شان به سریال در حاشیه مهران مدیری ، ما را به فساد گسترده در دستگاه پزشکی و بیماری پزشکان ! رهنمون می سازد . به راستی اگر پزشکان ، این سریال طنز را خیانت نمی نامیدند و علیه آن تصمیم به اعتراض ( بخوانید شورش) نمی گرفتند ، نشان از پاکی شان نداشت ؟! معلوم است که در خفا ، خیلی از خیانت ها و بی توجهی ها در بیمارستان و مطب هایشان هست که این چنین بر آشفتند. چرا مردم دردمند از این سریال راضی بودند اما خواص جامعه مانند پزشکان خیر ؟! آیا این بدان معنا نیست که فاصله ی مسئولان ( مانند جامعه ی پزشکی ) از مردم زیاد شده است ؟ چرا باید یک دکتر در روز ، آن هم با کیفیت پایین و ده ها بی احترامی ، صد ها برابر یک کارگز بینوا حقوق بگیرد؟ 

تذکر لسانی ، وظیفه ی همگانی ! ( آیا تنها شعار باید داد؟) :

ندای فسادپرهیزی و فساد گریزی عده ای در داخل کشور چرا باید در نطفه خفه شود ؟ چرا نباید گفت ؟ چرا نباید شنید ؟ چرا نباید گفتن ها و تذکر ها ، که باعث فشار افکار عمومی و اصلاح امور می شود ، در نطفه خفه شود؟ چرا وزیر کشور باید خفه شود ؟ چرا مهران مدیری باید نگوید ؟ چرا ؟! 

چرا هر کس به امر به معروف و نهی از منکر واقعی دست می آویزد باید با تهمت هایی چون دروغ ، اپوزوسیون گری و انحراف افکار عمومی ، از صحنه  خارج شود ؟! 

چقدر و تا کِی باید از گفتن ترسید ؟ چرا گفتن و برملا کردن فسادها بد است ؟ چرا نباید از فشار افکار عمومی بر علیه مفسدان استفاده کرد؟ چرا باید هشت سال در دوران دولت همه خفه شوند تا بعداً معلوم شود که چه اتفاقاتی افتاده است ؟ چرا باید معاون یک رئیس جمهور هر چقدر دلش خواست ، فسادانگیزی کند و بعداً که رئیس دولت عوض شد ، به اتهاماتش رسیدگی شود ؟ 

کجاست عدالت علوی ؟ کجاست حق مداری ؟ چرا باید عده ای قلیل متحجر یا دزد ، با سرنوشت نوجوانان و جوانان ایرانی بازی کنند ؟ چرا باید عده ای دزد ، پدر و مادرهای مادی و معنوی ما باشند ؟!

چرا باید کارگران و معلمان سراسر کشور در رنج حقوق زیر دو میلیون تومان بسوزند اما مفسدان اقتصادی و سیاسی به ریش ملت بخندند ؟

 

چرا باید عده ای پزشک بی سواد و بی تعهد ، بیماران را دچار بیماری های دیگر  کنند ؟ چرا مسئولان جرأت مقابله و بریدن دست یازی های عده ای را ندارند ؟ مگر تا کنون که پنهان کاری شده و کسی حرفی نزده ، مشکل مملکت را قوای مسئول حل کرده اند؟ 


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٤/٢/۱٥ توسط **دیــــــــــده بان**

لوگوی دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.