رفتن، رسیدن است...
 
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

باز هم بهمن، بهمن سرد و زمستانی که سرآغاز و پیام آور بهار برای ایران عزیز است، و چه بشارتی زیباتر و شیرین تر از مژده ی « جاءالحق » و « زهق الباطل» !

بهمن، ماه حادثه ها و اتفاق های بزرگ و نقش آفرین است. ماهی است که در آن سرنوشت ایران عزیز ورق خورد و به شکل دیگری تجلی یافت. بی شک این پیروزی عظیم پس از الطاف خداوند مدیون حضور گرم و پرشور مردم و رهبری رهبری فرزانه بود که راه را برای تحقق این انقلاب عظیم میسر ساخت و سرنوشت رژیمی را که تا دندان مسلح بود با نثار خون ها و فریادهای «الله اکبر» در هم پیچید. مردم با دستان خالی تنها با تکیه بر سلاح ایمان و تقوی نعمت پیروزی را از آن خود کردند چرا که به این گفته ی پروردگار ایمان داشتند که « و اعتصمو بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا». دهه ی فجر، نقطه ی عطف ایران اسلامی، مرحله ای حساس، سرنوشت ساز و بی مانند در تاریخ ایران به شمار می آید. روزهایی که زمینه ساز آفرینش حماسه ی بزرگ 22 بهمن، مهم ترین روز تاریخ انقلاب اسلامی گردید. روزهایی که آغازی بود پر نوید برای برپایی عدالت و آزادی و بر چیده شدن بساط ظلم و جور.

اکنون که در آستانه دهه ی فجر، دهه ی سرنوشت ساز انقلاب قرار گرفته ایم و با توجه به شرایط حساسی که امروزه کشور ما با آن مواجه شده است، افزایش تحریم ها، فشارها و تبلیغات سیاسی غرب بر علیه آن، چشم های جهانیان به ما دوخته شده تا ببینند بهمن امسال را چگونه پشت سر خواهیم نهاد. از این رو بر ما لازم است که همچون گذشته و چه بسا پررنگ تر و پر شورتر از آن در صحنه حضور یابیم و در روز 22 بهمن که همواره نشان از پیوند عمیق و ریشه دار مردم با ولایت و اعتماد آن ها به مردم سالاری دینی داشته، وفاداری و بیعت دوباره ی خود را به ولایت و اسلام نشان دهیم تا پاسخی دندان شکن به توطئه ها و نیرنگ های دشمنان و بدخواهان داده باشیم.

این حضور حاکی از آن خواهد بود که تحریم ها و تهدیدها نه تنها تاثیری بر اراده ی پولادین آنها نداشته است بلکه عزم آن ها را برای مقابله با استکبار جهانی راسخ تر نیز نموده است. همانطور که مردم با همبستگی، اتحاد و اعتقاد به وحدت دست در دست هم نهاده و این انقلاب را به پیروزی رساندند، اکنون نیز پس از گذشت سی و چهار سال از این اتفاق  با شکوه بر ما واجب است با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال یک بار دیگر اتحاد، همدلی و همبستگی خود را به جهانیان نشان دهیم.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩۱/۱۱/۱۸ توسط **دیــــــــــده بان**

لوگوی دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور رامسر محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.